vEdukacja Nabór szkoły ponadgimnazjalne

Aktualności

Nowy kierunek kształcenia TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI w Zespole Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl

22.05.2015
Od lat kształcimy nowocześnie, dobrze i z sukcesami - od dziś także w nowym zawodzie - TECHNIK CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI. Zapraszamy do ZSZ Wodzisław Śl. Szczegóły oferty: www.zsz.wodzislaw.pl

NOWE UMIEJĘTNOŚCI - DROGĄ DO SUKCESU

20.05.2015
Tylko w Zespole Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku - w TECHNIKUM ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH zdobędziesz dodatkowe umiejętności w zakresie organizacji usług cateringowych!!! Gimnazjalisto, dokonaj dobrego wyboru.

SZTUKA UKŁADANIA KWIATÓW W ZŁOTYM POTOKU

21.05.2015
Od września uczniowie klas pierwszych TECHNIKUM ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU w Zespole Szkół w Złotym Potoku będą mieli możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności z zakresu FLORYSTYKI, czyli sztuki układania kwiatów. Zapraszamy.

BEZPŁATNY INTERNAT W ZŁOTYM POTOKU

22.05.2015
Na uczniów Zespołu Szkół im. Władysława Szafera w Złotym Potoku czekają w INTERNACIE nowe pokoje z łazienkami i dostępem do Wi-Fi. Pobyt w internacie jest bezpłatny. Zapraszamy.

TECHNIK GEODETA w WOJKOWICACH

22.05.2015
Najwyższa zdawalność egzaminów zawodowych w powiecie będzińskim. BRĄZOWA SZKOŁA w rankingu Perspektyw 2015 za wyniki egzaminów zawodowych, maturalnych i olimpiad. DOŚWIADCZENIE. PROFESJONALNA KADRA. PRZYJAZNA ATMOSFERA! Zapraszamy!
Poprzednia strona